Vytisknout

Jak kombinovat pracovní boty?

Napsal Super User. Posted in Móda.

Kde se vzaly, tu se vzaly, na módních molech modelky v pracovní obuvi. Kdo vymyslel, že se z bot, které obouvají silní muži na stavbách, ne jako módní doplněk, ale ochrannou pracovní pomůcku, stane fashion obuv žen, bohužel nevíme. Ale i takové věci se stávají, vždyť i účes Jaromíra Jágra byl jednu dobu módní. Naštěstí pracovní boty vypadají pořád lépe, než Jágrův účes. Dnes si povíme, jak je kombinovat. Klasická pracovní obuv bývá v oranžovo-žlutých tónech.

pracovní boty

Vytisknout

Dokladovky jedině kožené

Napsal Super User. Posted in Móda.

Pokud rády cestujete, dokladovky jsou nezbytnou součástí. V obyčejné peněžence máte narvané eura a koruny dohromady a pak mezi tím ještě hledat doklady? V žádném případě! Navíc poté ukazujete jedno a to samé pořád dokola, takže peněženka může být v klidu někde schovaná mezi ostatními zavazadly a v kapse můžeme mít jen dokladovku s občanským průkazem a pasem či jinými dalšími věcmi, které potřebujete.

Vytisknout

Existuje sportovní elegance?

Napsal Super User. Posted in Móda.

Věc, o které by se dalo hádat a polemizovat a nakonec by stejně nepřišlo rozhřešení. Pravdou je, že v poslední době tento trend registrujeme čím dál častěji. Boty typu sportovní obuvi se nosí k elegantním šatům už poměrně běžně. Samozřejmě na vesnici s tímto moc nepochodíte (tedy doslovně ano), pokud nechcete, aby na vás viselo několik párů očí a staly jste se tak předmětem diskuze.

prestige obuv

Vytisknout

Popdprsenky: 3 trendy pro rok 2016

Napsal Super User. Posted in Móda.

Už víte, co se bude nosit tento rok? Čtěte!

  • Lace bra

trendy lace podprsenka

Pod tímto názvem se ukrývá podprsenka, která z vás neudělá Pamelu, ale je neskutečně IN a něžným způsobem sexy. Krajkové podprsenky bez výztuže jsou určeny zejména pro dámy do velikosti cca 75C. Přeci jen toho příliš neudrží a ani nezvednou. Za to jsou maximálně pohodlné!

Vytisknout

Vlastnosti korzetové podprsenky

Napsal Super User. Posted in Móda.

Módě podléhá i spodní prádlo. Korzetové podprsenky se nosily ještě za dob, kdy kalhoty u ženy byly něčím naprosto nepředstavitelným a sukně a šaty naprosto vévodily. Díky skvělým vlastnostem korzetových podprsenek se však na tento typ prádla nezapomnělo. Korzetové podprsenky jsou i velmi pohodlné.

korzetová podprsenka