Vytisknout

Čistící prostředky domácí výroby? Jde to i jinak

Napsal Super User. Posted in Bydlení.

Někde jste si přečetla, že běžné čistící prostředky jsou plné chemikálií a teď se snažíte přijít na to, jak si doma vyrobit vlastní, "bezpečnější"? I když se to může stát jako dobrý nápad, vlastní výroba čistících prostředků ne vždy skončí úplně dobře. V tomto článků vám dáme pár tipů na to, jak domácí prostředky využívat bezpečně a také vám povíme, kde můžete sehnat ekologické čistící prostředky, které jsou skoro bez umělých chemikálií.

domácí úklid

Vytisknout

Galvanická úprava povrchu železa

Napsal Super User. Posted in Bydlení.

Rez, zkáza všech železných konstrukcí. Jak s ní ale zatočit? Jednoduše, stačí povrch opatřit speciální vrstvou, která učiní povrch antikorozní, tedy odolný vůči korozi. Na výběr máme hned několik takových úprav. V tomto článku si popíšeme rozdíl mezi galvanickým zinkováním a žárovým zinkováním, proč? Obecně se vžil takový nešvar, kdy se říká "pozinkovat" přitom ne vždy se přitom jedná o povrch s totožnými vlastnostmi.

galvanovna

Vytisknout

Jak si správně vybrat toaletní stolek?

Napsal Super User. Posted in Bydlení.

Pokoj žádné dívky či ženy není nikdy úplně kompletní bez toho, aniž by se v něm vyjímal toaletní stolek, u kterého se může osoba něžného pohlaví věnovat úpravě svého zevnějšku. I když bez něj některé ženy zvládnou žít, jakmile okusí jeho pohodlí, už nikdy nechtějí při zkrášlování postávat každý den v koupelně.

Toaletní stolek Dona Shop

Vytisknout

Jak nejlépe zastínit prostory?

Napsal Super User. Posted in Bydlení.

Jak na zastínění vašich prostorů? Klasické žaluzie postupně zažívají pokles oblíbenosti. Jednak je to kvůli vzrůstajícímu počtu alergiků, pro které klasické žaluzie slouží jako nejhorší lapače prachu, za druhé lidé čím dál radši zkouší nové věci. Jedním z náhradníků klasických žaluzií jsou vertikální žaluzie Brno.

vertikální Žaluzie Brno