Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

3+1 tip - nákup k začátku hubnutí

Móda vychrtlých modelek je pryč - a co si budeme povídat, pro spoustu dívek a žen, které mají rychlý metabolismus, to byla výhra. Dnes je být in složitější. Vypracované tělo je to, po čem každá žena, která sleduje módní trendy, touží. Jenže dřív bolí! Nastoupila také móda nejrůznějších sportovních vychytávek, oblečení a pomůcek. My přinášíme 3+1 tip na to, co si pořídit, aby cesta za lepším tělem byla příjemnější, ale neutratit za to majlant.

sportovni podprsenka panache


1. Kvalitní sportovní podprsenka
Jestli je něco fakt nepříjemné, tak je to zařezávající se podprsenka při každém pohybu. U sportu je velmi důležitá opora a hlavně fixace prsou. Můžeme doporučit sportovní podprsenku Panache, která žebříčky oblíbenosti vede.
2. Boty
Tady záleží, jestli chcete spíše posilovat ve fitku nebo běhat či hrát volejbal. Každopádně na obuvi se nešetří a platí to i u sportu.
3. Prodyšné oblečení
Nemusíte být od hlavy k patě ve speciálním oblečení, ale takové tílko, které dobře odvádí pot, se vám jistě v létě bude hodit. Pak už nebudou výmluvy, proč - zrovna dnes - nesportovat!
A ten poslední, bonusový tip:
Mějte motivaci. Chtějte zhubnou kvůli těm hezkým šatům, nebo abyste se nezadýchávala na procházce se psem, klidně i kvůli příteli, určitě se chcete líbit. Nebo ne?

Čistící prostředky domácí výroby? Jde to i jinak

Někde jste si přečetla, že běžné čistící prostředky jsou plné chemikálií a teď se snažíte přijít na to, jak si doma vyrobit vlastní, "bezpečnější"? I když se to může stát jako dobrý nápad, vlastní výroba čistících prostředků ne vždy skončí úplně dobře. V tomto článků vám dáme pár tipů na to, jak domácí prostředky využívat bezpečně a také vám povíme, kde můžete sehnat ekologické čistící prostředky, které jsou skoro bez umělých chemikálií.

domácí úklid

Galvanická úprava povrchu železa

Rez, zkáza všech železných konstrukcí. Jak s ní ale zatočit? Jednoduše, stačí povrch opatřit speciální vrstvou, která učiní povrch antikorozní, tedy odolný vůči korozi. Na výběr máme hned několik takových úprav. V tomto článku si popíšeme rozdíl mezi galvanickým zinkováním a žárovým zinkováním, proč? Obecně se vžil takový nešvar, kdy se říká "pozinkovat" přitom ne vždy se přitom jedná o povrch s totožnými vlastnostmi.

galvanovna