Magazín pro ženy bez cenzury

magazín pro ženy

Vítejte na stránkách věnovaných především ženám. Vše co vás zajímá o vztazích, módě, ale i využití volného času a zkrášlení svého bydlení. 

Láska a vztahy je kategorie určená pro všechny - od signles po ty v dlouhodobých svazcích. Příběhy čtenářek, radosti i strasti, které k životu jednoduše patří. Sheldon Cooper by mohl vyprávět.

Volný čas a práce - ať už jste studentka, maminka na mateřské nebo ředitelka firmy, najdete si zde to své. S prací se to nesmí přehánět, budeme vám dodávat tipy na plnohodnotné využití volného času!

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme, ale někdy si to naplno neuvědomujeme. Budeme se zde zabývat především civilizačními chorobami, které sužují snad všechny, kteří žijí moderním životem.

Samozřejmě nezapomeneme ani na zkrášlování vašeho bydlení. Dodávka designových i funkčních tipů až na vaši obrazovku.

Móda - od aktuálních trendů po okrajově probírané záležitosti jako jsou různé styly, minimalismus či retro.  

 

Home

Truhlíky zkrášlují okna

Pokud jste se v létě ocitli v Rakousku, pravděpodobně jste si museli všimnou, že naši sousedi jsou vysazení na zkrášlování svých oken truhlíky. A že jim to jde! U nás většinou uvidíte klasické muškáty, ale není pravda, že jsou pelargonie tou jedinou rostlinou, která truhlík "přežije". Co tedy vzít do úvahu, než se definitivně rozhodnu pro výsadbu?

 

Dámské cyklistické oblečení: Co si obléct na kolo

Jste-li žena, pravděpodobně si alespoň částečně potrpíte na módu. Outfit do města jistě s přehledem zvládnete, ale co taková vyjížďka na kole? To už může být pro řadu žen velké dilema a mnohdy to mže skončit tím, že celý výlet raději zrušíte, než abyste se oblékli do neatraktivních cyklistických unisex dresů. Není třeba zoufat, poslední trendy přinesly revoluci v cyklistickém oblečení pro ženy. Pojďme se na to společně podívat.

cyklo dresy castelli

Spodní prádlo Luna od Fashion Intimate

Spodní prádlo, nosíme jej všichni a plní velmi důležitou součást hygieny intimních partií. Pokud se jedná o může jejich spodní prádlo se skládá pouze z jedné části a to spodní, takže slipy, trenky, boxerky. U žen je tomu jinak, jejich spodní prádlo tvoří dvě části a to podprsenka a kalhotky.

spodní prádlo luna