Vytisknout

Spodní prádlo Luna od Fashion Intimate

Napsal Super User. Posted in Móda.

Spodní prádlo, nosíme jej všichni a plní velmi důležitou součást hygieny intimních partií. Pokud se jedná o může jejich spodní prádlo se skládá pouze z jedné části a to spodní, takže slipy, trenky, boxerky. U žen je tomu jinak, jejich spodní prádlo tvoří dvě části a to podprsenka a kalhotky.

spodní prádlo luna

Vytisknout

Vsaďte na koženou galanterii

Napsal Super User. Posted in Móda.

Jste si jistá, že děláte vše proto, aby z vás byla TOP dáma? Pravidelně aktualizujete šatník novými trendy a nikdy nevyjdete z domu přes jasně určené oblékací strategie? Tak vás bude zajímat návod na to, jak si elegantě rozšířit "databázi" kožené galanterie ve vašem šatníku!

zena

Vytisknout

Kdo utrácí nejvíc za luxusní prádlo?

Napsal Super User. Posted in Móda.

Asi pro vás nebude překvapením, že za spodní prádlo utrácejí nejvíc ženy. Proč muži nedbají o svůj vzhled a nekupují si luxusní pánské spodní prádlo? Je to dáno asi částečně postojem společnosti, který diktuje ženám, jak by měly vypadat, co nosit a jak se chovat. Na muže se příliš nehledí. Ano, i mezi muži existují výjimky jako fotbalisté, metrosexuálové a gayové, kteří za prádlo utrácejí. Tyto skupiny mužů však neutrácejí jen za prádlo, ale za oblečení obecně.

10316 mov 6636625492

A co se líbí ženám? Dle našeho názoru ženy upřednostňují nedbale upravené muže, ze kterých jde vidět určitá péče o sebe, ale není přehnaná. Hlavně prý musíte mít sex appeal.

Vytisknout

Jak kombinovat pracovní boty?

Napsal Super User. Posted in Móda.

Kde se vzaly, tu se vzaly, na módních molech modelky v pracovní obuvi. Kdo vymyslel, že se z bot, které obouvají silní muži na stavbách, ne jako módní doplněk, ale ochrannou pracovní pomůcku, stane fashion obuv žen, bohužel nevíme. Ale i takové věci se stávají, vždyť i účes Jaromíra Jágra byl jednu dobu módní. Naštěstí pracovní boty vypadají pořád lépe, než Jágrův účes. Dnes si povíme, jak je kombinovat. Klasická pracovní obuv bývá v oranžovo-žlutých tónech.

pracovní boty